• برندینگ داروخانه

  برندینگ داروخانه شبانه روزی برکتین توسط شرکت برندینگ ویستابناسیس

 • مارکتینگ داروخانه

  مارکتینگ داروخانه برکتین توسط شرکت مارکتینگ ویستابناسیس

برندینگ داروخانه شبانه روزی برکتین

برندینگ داروخانه شبانه روزی برکتین از سال 1388 تا 1393 توسط تیم ویستابناسیس بصورت صفر تا صد در مدت 5 سال صورت پذیرفته است.

  • شغل: برندینگ
  • مهارت: برندسازی
  • وب سایت: http://vbsco.com

اطلاعات بیشتر

خلاصه کوتاه

برندینگ داروخانه شبانه روزی برکتین، یکی از پروژه های ریبرندینگ شرکت ویستابناسیس محسوب می شود. موسس داروخانه برای راه اندازی مجدد مجموعه خویش تمامی فرایند برندینگ و مارکتینگ داروخانه شبانه روزی  را به مدیریت شرکت ویستا بناسیس واگذار نمود.

برندینگ و مارکتینگ داروخانه شبانه روزی برکتین شامل فرایند صفر تا صد بود به نحوی که از تهیه و تدوین بیزینس مدل داروخانه و انتخاب استراتژی فروش و تاکتیک بازاریابی داروخانه برکتین آغاز شد و در راستای تحقق اهداف چشم انداز داروخانه مطالعات میدانی جانمایی داروخانه و انتخاب مکان مناسب و تامین و تجهیز پروژه انجام شد. این مهم سپس با تامین نیروی انسانی کارآزموده و حرفه ای پیش رفت تا به مراحل رشد و توسعه 5 ساله خود رسید.

اطلاعات بیشتر

استراتژی فروش داروخانه برکتین بر اساس ترکیب سه گروه محصول و خدمات قابل ارائه به مشتریان هدف داروخانه در موقعیت جغرافیایی بافت قدیمی و مرکزی شهر تهیه و تدوین شد.

اطلاعات تکمیلی

مارکتینگ داروخانه برکتین و تدوین کردن مدل استراتژی های ارتباطات(ترویج و تبلیغ)، بازاریابی، برندینگ پروسه ای دقیق و مهم بود که با همت تیم برگزیده به خوبی به بیانیه ماموریت داروخانه جامه عمل پوشاند و سبب تحقق پیش بینی های بیزینس مدل داروخانه شد.

برخی دیگر از نمونه کارهای ما